fbpx

Carsized: srovnávač aut, který nemá obdoby!

Nákupy

Written by:

Kdo si hraje nezlobí? Už vás nebaví hospodské kecy, kdo má větší auto? Nebaví vás v konfigurátoru srovnávat konkurenční vozy podle velikosti? Koukněte na super srovnávač aut, který snad nic nepřekoná.

Skvělé je, že Carsized umožňuje porovnávat různá auta různých značek a vidět jejich rozdíly vedle sebe, zepředu i zezadu. Dokonce můžete porovnávat auta z různých období a sledovat, jak moc se vozidla v průběhu let vyvíjela. Carsized vznikl v americe pod křídly časopisu The Drive a používá snadno použitelný vizualizér. Jeho cílem je porovnávat auta prodávaná po celém světě podle velikosti.

Chytrá aplikace Pumpdroid ušetří nějakou tu kačku na palivu | AutoZoom (auto-zoom.cz)

Srovnat si můžete vedle sebe různé generace modelů. Já si třeba vybral náš evergreen první generace versus poslední generace Škoda Octavia Combi. Srovnávač ukazuje dokonce také parametry jako cenu, objem zavazadlového prostoru nebo světlou výšku! V seznamu nechybí ani již neexistující značky. Webová stránka možná potřebuje aktualizovat svou databázi. Některé nejnovější modely zde už totiž chybí. Celkově je to skvělý způsob, jak si představit a porovnat různá vozidla podle velikosti. Srovnávač nabídne na 863955 kombinací!

  Nový Hyundai Ioniq 6 šokuje svým designem!

Upozorňuji však, že se jedná o hrozný žrout času. Pokud jste automobilový maniak, může se stát, že zde strávíte i hodiny. Určitě ji navštěvujte ve svém volném čase (nebo ji alespoň schovejte před svým šéfem).

Až se příště budete s kamarády dohadovat, kdo z nich to má větší, víte, jak si vyřídit účty, aniž byste si fyzicky a emocionálně ublížili.

Bavte se a srovnávejte vozy dle své libosti na Carsized.com

Reklamy