fbpx

Gymkhana 2022: Pastrana vyjel s 862koňovým Subaru

Zajímavosti

Written by:

Subaru „Family Huckster“ je konečně připraveno na svou hvězdnou roli ve hře Gymkhana 2022. Travis Pastrana se s tímto vozem o výkonu 862 koní (643 kilowattů) klouže a skáče po Floridě. Bohužel ne vše šlo podle plánu.

Naváže na Kena Blocka?

Děj začíná Pastranou, který se povaluje na pláži. Nasedne do nedalekého Family Hucksteru a vyrazí na cestu, aby předvedl první velký kaskadérský kousek videa. Pastrana skočí se Subaru z mostu na řadu dálničních svodidel. Auto po nich drncá jako obří skateboard.

Později Pastrana vytáhne úplný maximum z Family Huckster na dlouhém mostě. Na tachometru se objeví rychlost 266 km/h. Všechna tato rychlost je nutná k tomu, aby Pastrana dokončil mohutný skok. Ve vzduchu překoná celé rozpětí mostu. Family Huckster tvrdě přistává. Ve výstupech během titulků se zdá, že při jednom pokusu došlo k poškození přídě Subaru.

Nástupce Kena Blocka už má své auto! Gymkhana 11 bude opět skvělá

Nejde o jediný skok z mostu ve filmu Gymkhana 2022. Aby Pastrana zvýšil nároky, skáče také přes rozpětí bez pevné země pod sebou. Aby to bylo ještě náročnější, je tu vznášející se vrtulník, přes který se musí dostat. Ve videu se blýskne extrémní pick-upy, monster truck nebo stíhačka! Na konci videa nechybí ani paradovaná reklama s testem nového Subaru WRX a také další záběry z nehody Travise.

  Volkswagen Lamando 5XL komfortně převeze 10 cestujících!

Když nemáte dost

Stále zvyšovat atraktivitu videa, dále posouvat své hranice. Právě to vedlo k vážnému zranění amerického profesionálního závodníka a kaskadéra. Překvapivě auto s jeho úrazem nemá nic společného. Ke zranění Pastrany dojde až na samém konci po titulcích. Provede base jump z budovy, ale tvrdě dopadne na zem. Myslí si, že má prasklou pánev, a lékaři nevylučují ani existenci vnitřního zranění.

Opět originál

Family Huckster má vypadat jako Subaru GL z počátku 80. let. Má však 3D modelovaný trubkový rám a vanu z uhlíkových vláken. Pastrana využívá aktivních aerodynamických prvků z blatníků a zadní křídlo. Při svých kaskadérských kousků přijde dodatečný přítlak vhod. Pohon zajišťuje přeplňovaný motor boxer o objemu 2,3 litru.

4 nejlepší japonské závoďáky všech dob

Vůz s retro vzhledem má spoustu výkonnostních schopností. Na závodě do vrchu Goodwood Hillclimb 2022 byl s časem 46,2 s čtvrtým nejrychlejším účastníkem.

Subaru GL Wagon Family Huckster

Obrázek 1 z 18

Reklamy