fbpx

Nový Nissan Z se sotva ohřál u prodejce a už boural!

Zajímavosti

Written by:

Na nový Nissan Z se čekalo dlouho. Naštěstí už minulý rok ukončil Nissan naše čekání. Teprve se však nyní se konečně dostává k prodejcům. Bohužel pro jednoho zákazníka Z to vypadá, že se čekání prodloužilo.

Vyplývá to z nedávného příspěvku na Facebooku, který ukazuje nešťastné následky srážky nového Z, které se zřejmě střetlo s pickupem. A to mluvíme o řádně novém, protože k nehodě údajně došlo na parkovišti prodejce v rukou zaměstnance.

Co se tedy stalo

Uživatel Facebooku jménem Rubert sdílel do FB skupiny The New Nissan Z video, které ukazuje následky nehody.

V komentářích Rubert vysvětluje, že vůz byl prodán a vyvezen pracovníkem detailu dealerství. Řidič se zřejmě rozhodl šlápnout trochu víc na plyn, což se na mokrém povrchu ukázalo jako příliš. Vůz se srazil s nákladním vozem Ram. Už není zmíněno, jak rychle Nissan jel, ale nemohlo to být zrovna v nízké rychlosti.

Po celém boku sportovního vozu jsou rozsáhlá poškození a náraz byl dostatečně silný na to, aby se aktivovaly boční airbagy. Přední kolo také vypadá poněkud vychýleně, i když to může být iluze způsobená vykloubenou přední maskou, pochroumaným blatníkem a upravenou kapotou.

  TEST: Nissan Micra - Drobná sexy Japonka

Návrat Nissanu Z doprovází další modely, které spouští ofenzivu Nissan NEXT: From A to Z

Podle serveru The Drive se to stalo nedávno u dealera v Portoriku. Aby byla špatná situace ještě horší, v jejich zprávě se uvádí, že vůz byl v době havárie v dealerství skutečně předáván novému majiteli. Takže ano, pokud tento kupec čekal od debutu téměř sériového modelu Z Proto v roce 2020, je to asi tak zlá rána do břicha, jakou lze dostat.

Nemáme představu o specifikaci tohoto konkrétního modelu, ani neznáme aktuální stav automobilového trhu v této části světa. Víme však, že cena Nissanu Z z roku 2023 začíná ve Státech na něco málo přes 41 000 USD, takže i v tom nejlepším možném případě udělal tento zaměstnanec (nyní již bývalý zaměstnanec?) velmi nákladnou chybu.

Nebo je snad lepší být na druhé straně? Naštvaný zaměstnanec sešrotoval šéfovo Ferrari tahačem.

Reklamy