fbpx

VIDEO: Youtuber uřízl střechu Mercedesu za 5 milionů

Novinky

Written by:

Mercedes-Benz G 500 4×42 je víceméně menší levnější a měně exhibicionistický sourozenec velké šestikolky Mercedes-Benz G 63 AMG 6×6. I přesto není ale žádným chudáčkem, vpředu má uložený dvakrát přeplňovaný vidlicový osmiválec o výkonu 422 koní a s točivým momentem 610 Nm. Svou světlou výškou připomíná spíš traktor než auto a dokáže uhánět rychlostí až 210 km/h na jakémkoli povrchu.

Jon Olssonovi, slavnému lyžaři a hlavně youtuberovi, se ale zdál jeho Mercedes-Benz G 500 4×42 až moc tuctový a rozhodl se jej pořádně upravit. Nejprve si nechal upravit motor. A to pořádně! Nyní má totiž téměř dvojnásobný výkon. Olsson uvádí, že jeho Mercedes nyní dává až 800 koní! Ale i to mu bylo málo, a tak se rozhodl k radikálnějšímu kroku – uřízl mu střechu! Flexou!

Jon Olsson je ve světě známý svými šílenými úpravami svých luxusních aut. Upravit si nechal už Lamborghini Huracán nebo Rolls-Royce Wraith. Nikdy ale nešel tak daleko, že by obrovský offroad nechal přestavit na kabriolet. Co na tuto kreaci říkáte? Je to dobrý nápad, nebo se to Ollsenovi vymstí?

Reklamy
  Opel jde do elektromobility jako blesk! Opel Manta se vrátí