fbpx

Volkswagen Fest 2k22: Golf Cabriolet v hlavní roli!

Zajímavosti

Written by:


Volkswagen Fest pokračuje dalším ročníkem na letišti Hosín nedaleko Českých Budějovic. Na co se můžete těšit v rámci letošního ročníku? Co třeba DJ Wich a Maniak nebo Golf Cabriolet, s kterým bude moct jeden šťastlivec odjet!

Volkswagen Fest už po několik let a to navzdory pandemii dokázal z celé republiky, ale také ze zahraničí přilákat několik stovek majitelů “německého lidového vozu”. Že vždy se jedná o jedinečný zážitek, nepochybujte. Kromě vždy jiného složení účastníků se dočkáte také zajímavého programu.

Komu se nelení, tomu se zelení

Jak už poněkolikáté je známo, tak také letos máte jedinečnou možnost vyhrát plně pojízdný vůz značky Volkswagen! Nejedná se sice o nejnovější model, ale o to je Golf Cabriolet jedinečnější.

Jedinečný je svým decentním tuningem. Zapomeňte na originální přední část vozu. Původní majitel dal přednost hranatějšímu designu z modelu Vento. Aby toho nebylo málo, sportovnější vzhled cabrioletu vylepšuje nový GTI splitter, sportovní zrcátka nebo upravená zadní světla. Hlavně v létě se můžete pochlubit 17″ litými koly a na srazu zamachrovat laděným výfukem. A hlavně v létě s nebem nad hlavou! Jinak se jedná o klasickou 1.8 s 55 kW.

  Volkswagen ukazuje, že elektromobly ID. nebudou jen nudné škatule

Co pro to udělat? Stejně jako v minulých letech stačí zakoupit vstupenku na Volkswagen Fest. Po vstupu do areálu ideálně hned zamiřte k průhledné uzamčené bedýnce s největší pravděpodobností hned vedle vystavené hlavní ceny – Volkswagenu Golf Cabriolet MK3. Sem vhodíte svou vstupenku s vyplněnými údaji. Nezbývá než počkat do večera, kdy proběhne samotné losování na pódiu za přítomnosti organizátora a notářky.

Volkswagen Golf Cabrio MK3

Obrázek 1 z 23

Kde se zabavit po zbytek dne?

Máte-li spíše štěstí v lásce než v losu, nezoufejte. Budete mít stále šanci. Ocenit váš vůz a představit ho zbytku letiště budete moct s pomocí Matěje z pořadu UkažKáru, který zároveň bude moderovat celý hlavní den. Páteční a nedělní den je věnován hlavně přesunů a ubytování lidí z větších dálek.

V sobotu kromě sprintu na letištní runway za stovku (chceš-li být mezi účastníky, registruj se!) vám bude zodpovídat vaše dotazy Radim Sadílek, specialista na konektivitu a digitalizaci automobilů; školitel a trenér prodeje. Přes den bude k dispozici výběr vozů z aktuální modelové řady, který budete moct v rámci zkušebních jízd vyvézt po okolí. Chybět nebude elektromobil Volkswagen ID.3 nebo čerstvá novinka ID.5, zapomenout nesmím třeba ani na stylový T-Roc Cabriolet.

  Meyers Manx 2.0 Electric: nová buggyna opravdu vznikne!

Oficiální plakát si prohlédni tady.

Na ploše zabavíte vaše děti v dětském koutku, své peněženky zas odlehčíte v lifestylovém obchodu a obchodu se samolepkami a v neposlední řadě vaše žaludky zasytí kompletní nabídka jídel.

Lístky v předprodeji jsou levnější! Kupuj zde.

Zdeněk doporučuje

Největší lákadla jsou klasicky sprinty, Dj Wich a Maniak, dobré jídlo. Taky testovací jízdy elektrických vozů, Radim Sadílek jako školitel celé divize Volkswagenu… Kavárna od Volkswagenu a samozřejmě auto pro jednoho šťastlivce!

Vše potřebné najdete na oficiální události na Facebooku.

Suma sumárum

Asi není lepší způsob jak uzavřít poslední víkend léta. V Písku to začne setkání US Cars jižní Čechy, v sobotu můžete ještě v ranních hodinách sjet na sraz favoritů a formanů a celé putování uzavřít tady, na Hosíně. Zamrzí snad absence spanilých jízd účastníků, ale jestli se vše podaří, řekněte mi, jak byste chtěli krajským městem s druhým největším počtem semaforů prohnat přes 1000 volkswagenů?

Reklamy