fbpx

ZOOM: SQRCHL – tuningový sraz trochu jinak

ZOOM

Written by:

Doba pokročila. Tuning bývá více decentní a místo rozsáhlých úprav se spíše fanoušci zaměřují na vnitřnosti vozu. Že je ale stále prostor pro vyjádření osobního vkusu dokazuje kladenský sraz SQRCHL. Navštívila a nafotila ho pro nás Petra Hellerová.

Už před nějakým časem jsem se s Peťou spojil a vyzpovídal ji o největší její zálibě – sbírání modelů. Nikdo přeci neříká, že je to jen koníček pro muže.

Co nelze vytknout SQRCHL 2022 a i jiným ročníkům v minulosti, je ta atmosféra. Na sraz se sjíždí převážně majitelé vozů z Volkswagen Group, ale jak si lze všimnout v galerii, najdou se také krásné vozy i jiných značek. Také je ve výsledku jedno, zda je někdo ze zahraničí nebo místní a nehraje v tom zas takovou roli, že část účastníků si sundá SPZ z vozu.

SQRCHL bere tuning jako opravdový kus automobilového umění. Každý vůz je vystaven v dokonalém stavu kontrastujíc vůči historickému náměstí.

Žádné skupinky pochybných řidičů, žádný „tuzing“ a hlavně žádný kus není stejný! Budu mluvit i za Peťu, když řeknu, že SQRCHL 2023 si musíte zapsat do kalendáře a zažít na vlastní kůži.

  Manhart MH4 GTR: M4 DTM Champion dává 708 koní!

SQRCHL 2022

Obrázek 1 z 191

Volkswagen Golf: @blckd_mk7

Pomozte nám dohledat všechny vozy a jejich majitele v galerii

Jste to přímo Vy nebo ho znáte? Napište mi na mail lubos@auto-zoom.cz nebo na náš instagram.

Pro vaše vozidla máme také speciální příspěvek #vaseauta. Mrkni na profil a ozvi se, pokud tě zaujme nabídka vystavit svůj vůz v jedinečném příspěvku na @autozoomcz.

Reklamy